Pension Eden

Pension Eden

Pension Eden v Želiezovciach

Adresa: Poštová 20, 937 01 Želiezovce
Telefón:036/7710 300
E-mail:info@pensioneden.sk

Luxusné izby sú komfortne zariadené s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, farebným televízorom, rádiobudíkom, sušičom na vlasy, s minibarom a vysokorýchlostným pripojením na internet. Pre náročnejšiu klientelu penzión ponúka apartmán, ktorej kúpelňa je na rozdiel od ostatných izieb vybavená aj vaňou. Všetky izby sú nefajčiarske.


Ubytovacia kapacita je 15 izieb, celková kapacita 37 základných lôžok, z toho:
- 2 x 1 lôžková izba
- 10 x 2 lôžková izba
- 1 x apartmán
- 2 x štvorlôžková izba (pre menej náročnú klientelu, sú vybavené vlastnou kúpeľňou a toaletou, farebným televízorom)

Súčasťou penziónu je Bowling bar, ktorý sa teší veľkej popularite a dobrej povesti. Nájdete tu široký sortiment alkoholických, nealkoholických nápojov i koktejlov, s možnosťou spríjemnenia si chvíľ posedenia hraním bowlingu, biliardu, ako aj stolového futbalu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.