GARDEN STREET

Projektovanie predaj a realizácia automatických závlahových systémov.

GARDEN STREET

GARDEN STREET - inštalácia a projekty závlahových systémov pre trávniky, zakladanie trávnikov - Želiezovce

Projektovanie predaj a realizácia automatických závlahových systémov.

Adresa: Záhradná 1097/6, 93701 Želiezovce
Telefón:0908 109 249
Kontaktná osoba:Jozef Szántó
E-mail:szantojozef@zoznam.sk

Už roky sa starám o trávniky, dávam rady známym alebo ľuďom, ktorý ma o to požiadajú. Aj pri dodržiavaní všetkých zásadných pravidiel, kosenie, prevzdušňovanie a hnojenie sa vždy zabúda na to najdôležitejšie, polievanie trávnika. Preto som sa začal zaoberať so zavlažovaním.

Naša firma sa zaoberá:
- Inštaláciou a projektovaním závlahových systémov trávnikov, značky HUNTER

- zakladanie trávnikov, používame Holandské trávnikové zmesy viac ako 100 ročnou skúsenosťou - BARENBRUG, pestované špeciálne pre naše klimatické podmienky, ktoré zaručia špičkovú kvalitu trávniku

Ak ste šikovný, závlahový systém si môžete poskladať aj sám. My vám ho navrhneme, dodáme materiál a poradíme Vám ako si ho poskladať. Ušetríte nemalú časť peňazí. Keď ste pohodlnejší alebo skôr veríte skúsenejšiemu realizátorovi dostanete závlahový systém na kľúč. Skontaktujte nás a dohodneme sa na osobnom stretnutí. Cenovú kalkuláciu Vám spravíme zadarmo.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.